Meníme definíciu moderného bývania

Inteligentné bývanie pre Vaše pohodlie, ako vyšité!

Viac informácií

Uľahčite si každodenný život

Moderné bývanie ušité na mieru, to je Modex Residence

Projekt Modex Residence ponúkne 48 bytových jednotiek, 5 priestorov pre obchod a služby a 95 parkovacích miest. Svojím obyvateľom ponúkne moderné bývanie v centre mesta s pohodlným parkovaním v podzemných garážach.

480 m²

vnútroblok s detským
ihriskom

48

bytov najvyššieho
štandardu

Vnútroblok a detské ihrisko

Aktívne trávenie voľného času v bezpečnom priestore bytového domu.

Projekt Modex Residence prináša koncept unikátneho bývania so zdieľanými priestormi pre oddych, šport, či rodinnú pohodu. Vnútroblok plný zelene poskytne priestor pre bezpečné detské ihrisko, kde môžu rodiny s deťmi aktívne tráviť svoj voľný čas na čerstvom vzduchu, zároveň v bezpečí domova.

Smart living

Chcete bývať moderne, múdro, úsporne a zároveň ohľaduplne k životnému prostrediu? To všetko vám umožní unikátny koncept Smart Living.

Vďaka nemu sa budete vo svojom novom domove cítiť komfortne. Súčasne získate dokonalý prehľad o tom, čo sa u vás doma deje. Ovládanie celého systému Smart Living je jednoduché a zvládne ho naozaj každý.

Nechajte sa príjemne prekvapiť tým, čo táto výnimočná technológia dokáže. Veľmi ľahko môžete mať pod kontrolou vykurovanie, osvetlenie alebo napríklad žalúzie. Dokonalé užívateľské pohodlie vám zaistí tiež inteligentná domáca zábava. Zabezpečovacie systémy potom ochráni váš domov vo chvíli, kedy v ňom práve nebudete.

Projekt Modex Residence ponúkne 48 nadštandartných bytov, 5 priestorov pre obchod a služby a 95 parkovacích miest v podzemnej garáži.

Viac informácií

Dve poschodia podzemného parkoviska a päť nadzemných poschodí, vnútroblok s detským ihriskom či komunitná záhrada. Všetko na jednom mieste.

Viac informácií

Chcete sa dozvedieť viac?

Stretnime sa

Radi Vám bližšie predstavíme unikátny projekt Modex.

Mám záujem o stretnutie